22 Ağustos 2013

Turkcell Bozuk Kulaklık!

Şehremini Turkcell TİM'den Samsung Galaxy marka telefonuma uygun Samsung marka kulaklık aldım. 5 dakika içinde kulaklığın mikrofonunun bozuk olduğunu fark edip geri götürdüğümde ürün değişimi yaptılar.


4 saat sonra eve vardığımda yeni verilen kulaklığın kablosunun soketten ayrılmış olduğunu fark ettim. Aynı gün içinde bozulan/bozuk olan ürünlerden tekrar istemediğim için ücret iadesi istedim. Turkcell TİM yetkilisi kullanıcı hatası olduğunda ısrar etti ve ücret iadesini reddetti.

Hayri 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön