04 Eylül 2013 #1994029

Turkcell Bozuk Cihazı İade Almıyor!

31 Ağustos 2013 tarihinde Turkcell Çanakkale Yılmazlar İletişim( TİM)'den Sony Xperia sp model bir telefon aldım ve aldığım telefon 3 gün sonra şarj tutmamaya (tam şarj ile dokunulmadığı takdirde 5 saat çalışıyor) başladı.


Askeri personel olmam sebebi ile ulaşım ve kargo imkanlarım çok kısıtlı şu an Şırnak'ta bulunuyorum ve kargo ile iade etme sürem en az 1 hafta, cihazın iadesi için Turkcell'e mail attığımda cevap olarak üretici firma ile alakalı olduğunu ve garanti kapsamında telefonun tamir edileceği yazılıyor.


Yaklaşık olarak 1200 lira para verdiğim cihazın bozuk çıkması ve 3 gün sonra iade talebi ile yeni cihaz istemem olumsuz karşılanıyor. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Kemal 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön