16 Mayıs 2013 #1802684

Turkcell Bozuk Cihaz Satıyor!

15 ay önce Has iletişim Turkcell den kontratlı aldığım iphone 4s cihazım bozuk çıktı tüketici mahkemesi kararıyla malın ayıplı olduğu ispatlandı. haciz yoluyla 13.05.2013 tarihinde has iletişimden iphone 4s cihazımı aldım. fakat 14.05.2013 tarihinde yine bozuldu bu sefer gelen ve giden aramalarda ses gitmiyor sorun hoparlörü açınca çözümleniyor ama çevremdeki herkes konuşmaları duyabiliyor.


Has iletişimden 15 ay arayla aldığım iphone cihazların bozuk çıkması neticesinde Turkcell in ayıplı ürünleri piyasaya sürdüğünü ve iletişim merkezlerinde müşterileri mağdur etmekten başka hiç bir işlem yapmadığı kanısına vardım. süreç zaten çok uzundu ve müşteri sürekli mağdur ediliyor.

Nisa 50 Okunma

Cevaplar

  • Nisa17 Mayıs 2013

    cevap verilmedi ki sadece ilgileneceğiz dendi buraya kopyala yapıştır yapmakla iş çözümlenmiyor.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön