13 Nisan 2013 #1740877

Turkcell Borcun Yok Dediler Borç Çıkardılar!

Turkcell de kayıtlı telefon hattımı müşteri hizmetlerini arayarak; herhangi bir borcum, ödenmemiş faturam ve bir taahhüdüm olup olmadığını sorguladım ve hepsine de yok yanıtını aldıktan sonra. Hat değişikliği talebi için Avea'ya müracaat ettim ve bu müracaatıma istinaden 6. 3. 2013
tarihinde ilişiğim kesildi ve Avea'dan hizmet almaya başladım. 12. 4. 2013 tarihinde 2 adet
fatura mail yolu ile geldi; 554342**** nolu hatta 35, 59 TL diğeri ne ise, 515 nolu hatta 33, 33 TL borç çıkartılmış. Madem borç yoktu nedir bu faturalar?

Şemsettin 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön