21 Şubat 2013 #1645340

Turkcell Borcun Yok Dediler Borç Çıkardılar!

Faturalı hattımı geçen yıl haziran yada mayıs ayında kapattırdım bana borcumun olmadığı söylendi hem bayiden hem Turkcell müşteri hizmetlerinden ama şimdi hatlarınıza ait ödenmemiş faturalarınız ile ilgili size bilgi vermek istiyoruz icra takibi başladı diye mesaj geldi aradığımda bana ödemem gerektiğini 2 gün içerisinde yoksa sicil kaydıma işleneceği bildirildi ama Turkcell de 2 gün süre istiyor inceleme için ben bunun ödemesini baştan kapattırırken neden yok dediler şimdi ödemek zorunda mıyım?

Zeynep 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zeynep21 Şubat 2013

    Turkcell faturalı hattımı kapatalı 6-7 ay oldu.Son faturamı öderken Turkcell bayisinden herhangi bir borcum olup olmadığını özellikle sordum.Taahhütname varsa hemen ödemek istediğimi belirttim.Herhangi bir işlem olmadığı bana söylendi. Bugün,aylar sonra telefonuma bir hukuk bürosundan icra mesajı aldım Bana daha önce hiçbir şekilde haber verilmemiş,altını çizerek söylüyorum(!), bu borçla ilgili aranmamış olduğum halde 389 TL ödememi söylüyorsunuz. .Bana bu nasıl haber verilmez?Tüketici hakkımı her yolla arayacağıma emin olun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön