16 Nisan 2013 #1745883

Turkcell Borcun Katlanması!

15. 04. 2013 de kardeşime gelen mesaj ile icrada olduğumu öğrendim. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Aradığımda icra da olduğumu ve hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler. İcraya verilmiş olduğum avukatı aradım ve kendisi konuşmadı. . konuşan bayanlar ise 475 tl ödemeniz var ve bugün ödemediğiniz takdirde iki katına çıkarılacak ve icraya verileceksin dediler.


Daha sonra Turkcell in müşteri temsilcisiyle konuştum. Bana yeni avukata verildiğimi söylüyorlar fakat bundan önceki tutar 227 miş ve avukata verilirken iki kat katlıyorlar ve avukatta bana ikiye katlayacağını söylüyor. Ben öğrenciyim ve bu kadar da katlanılmaz.

Sena 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön