23 Ocak 2014 #2252058

Turkcell Borcumdaki Gecikmeden Dolayı Kampanyalı Telefonun Ücreti Peşin İsteniyor

Ben 20 senedir Turkcell operatörü kullanıyorum. Tüm gelen faturalarımı hep zamanında ödemeye çalıştım bundan yaklaşık 3 ay önce ise gelen faturama ek bir cep telefonu aldım. Abone merkezinden ilk iki ay düzenli ödedim gelen faturamı 3. ay ise cenazem olmasından kaynaklanan 6 günlük gecikmem oldu.


Sonra bana uyarı mesajı geldi ve borcumun ( cihazın tamamı olan) hepsini tek seferde ödemem gerektiği bildirildi. Aldığım cihaz iPhone olarak söylendi, oysaki benim aldığım cihaz başka cihazdı ve şuan borcumdan dolayı firma devamlı arıyor ve bu yüzden çok sıkıldığımdan dolayı rahıtsızlandım ve hastaneye kaldırıldım.

Yılmaz 138 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön