02 Eylül 2013 #1988971

Turkcell Borcum Olmamasına Rağmen Geçen Yıla Ait Fatura Gönderiyor!

2013 şubat ayında Turkcell hattımı Vodafone'a taşıdım ve tüm faturalarımı eksiksiz ödedim, zaten ödemediğini anda hemen hattım kapanıyordu. Buna rağmen şu an 2012 ekim ve kasım aylarına ait iki fatura maili geldi. Neye uğradığımı şaşırmış durumdayım. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum.

Said 57 Okunma

Cevaplar

  • Said'in Teşekkür Mesajı04 Ekim 2013

    şikayet var yazımdan sonraki 5 gün içinde türkcell den arandım ve borcumu olmadığı sistemsel bir hata nedeni ile eski dönem faturaların gönderildiği söylendi. sorunum çözüldü teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturalarının incelendiğine ve ödenmemiş faturasının bulunmağına dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön