30 Aralık 2013

Turkcell Borcum Olduğunu Söylemedi!

Turkcell hattımı nisan ayında Vodafone'a taşıdım.24 aralıkta beni avukatlık bürosundan arayıp borcun var dediler ve bu gün yatırmazsan yasal işlemler başlayıp faiz uygulayacaklarını söylediler Turkcell'i aradım borcum varmış diye tebligat yapılmış ama adres yanlışmış sözleşmemi 3 gün önce bitirdiğimi o yüzden cayma bedeli 98 TL 3 gün için 27 TL fatura 125 TL yapar 338.43 TL ödedim ve en tuhafı da bir telefon açıp borcunuz var demediler. Avukata vermişler ve avukat her halde 2 dakikada bana ulaşmıştır. Zaten aynı numarayı kullanıyoruz. Zaten hattı taşımadan önce ne zaman taşıyacağımı sormuştum ama o da ayrı bir problem. Niye 3 gün önce bitireyim ki? 3 güne 338.43 TL hak mı bu?

Erdoğan 63 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan08 Ocak 2014

    evet şikayetime cevap verdiler ne mi dediler yanlış adrese tebligat yapmışlar tebligat elime ulaşmadığına göre iyide benim suçum ne bir mesaj veya bir telefon açmak çokmu zor yani sizin anlaycağınız kısaca bana dedikleri sizin paranız dönüşü yok bana dedikleri 3 güne 338.43 TL aslında çok şey demek geliyor içimden ama yazamıyorum neyse siz anladınız

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 07.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön