14 Eylül 2013 #2012283

Turkcell Borcum Olduğuna Dair Mesaj Göndermiş!

13. 09. 2013 tarihinde akşam saat 21:15 civarı telefonuma bir sms geldi ve faturamın 214 TL borcumuz olduğuna dair. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımızda D. Hanım diye bir bayan telefona çıktı.


Bir yıllık her yöne 500 dk paket yenilemesi yaptığımız halde neden böyle bir fatura çıktığını öğrenmek istedik ve bayanın bize dediği 1 yıllık taahhüdünüz bitmiştir her yöne 200 dk'lık mini paket üzerinden 660 küsür dk konuştuğumuzu ifade etti.


Bizler kontratımız bittiğinde sizin tarafınızdan aranıp paket yenilemesi ister misiniz diye sorulduğunda evet cevabını verdik. Bayanda 8. ayda kontratınız bitmiş biz sizi bilmem hangi tarihte aramışız o arada geçen süre içerisinde kotanızı aşmışsınız.

Salih 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön