30 Ağustos 2013 #1984265

Turkcell Borcum İçin Yapılandırma Yapmıyor!

Turkcell AŞ. ye ödeyemediğim faturalarım bulunmaktadır.Fakat ödeme tutarı olarak kendilerinden bir yapılandırma istedim ve ödeyebileceğim 12 aylık vade seçeneğini talep ettim.Fakat kendileri sistemin 6 aya kadar vade yaptığını fazla taksit seçeneğinin kredi kartına yapıldığını söylediler.Ama kartım olmadığı için bunu da yapamamaktayım.


Borcumun yasal sürece uğramadan ödemek istediğim halde sistemden bahsedip duruyor.Çözüm için hiçbir şey yapmıyor.Sebep ödeyemeyip 2300 TL tutarındaki rakamı 3000 TL yapıp sonra tahsil seçeneği sunmak.Şimdi söylüyorum büyük GSM Operatörü nerede kaldı büyüklüğün? Turkcell A.Ş. den şikayetçiyim..

Gülser 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön