10 Eylül 2013 #2004236

Turkcell Borcu Olmayan Hattımı Kapattı!

Üstüme kayıtlı olan iki adet Turkcell'e ait faturalı hat mevcut.Birinin faturalarını işten ayrılmamdan dolayı bir süre karşılayamadım üstüne telefonda vardı haliyle borcum bir anda faizler gecikmeler gibi şeyler katlandı. Bu sırada avukata gitmemesi için bir şekilde para bulup nakit taksitlendirdim hattımı , ilk taksiti ödedim.


Bu sırada hiç borcu olmayan ilk taksiti ödediğim güne kadar sorun çıkarmayan diğer faturalı hattım bir anda kapandı.Bunun üzerine aradığımda borcu yapılandırılan hattan kaynaklı olduğunu söylediler. Peki bugüne kadar ne taksit ne başka bir şey hiçbir şey ödemezken kullanabiliyordum da iyi niyetimi gösterdiğim zaman mı hattım kapandı?

Emre 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin hattı ödemesi yapılmamış hattından dolayı kullanıma kapatılmıştır. Konu hakkında bilgi abonelik sözleşmesinde yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Emre13 Eylül 2013

    Şuan için yapacağınız her türlü konuda yardıma ihtiyaç duymuyorum günlerdir mağdurum hiç bir hizmet almadığım bir hatta ayın yirmisinde fatura ödemesini gerçekleştirip başka bir firmaya geçeceğim bu politikayla devam ederseniz üzgünüm ki benim gibi bir çok uzun yıllardır sizi tercih eden müşterinizi kaybedeceksiniz bir müşteri demek çevresi demek bunu çok iyi bir şekilde biliyorsunuz tekrar belirtmek isterim beni ve çevremi kaybettiniz.En önemlisi de iyi niyetle yaklaşan bir müşteriyi art niyetle karşılamanız da hiç hoş değil.

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön