17 Aralık 2015

Turkcell Borcu Olmayan Hattımı Giden Aramalara Kapattılar!

Bu Turkcell nasıl bir firma? Sebebini kendilerinin bile bilmediği hattımı kapatıyorlar. Sorunla ilgili size döneceğiz diyorlar ve şaka gibi bir cevap veriyorlar ''sistemde bir hata bulunamadı'' diye. Sebepsiz yere 2 kere böyle hattı mı içeriden görüşmelere kapattınız. Ben iş adamıyım sizin elim ayağım bu telefona bağlı. Ama sizin sayenizde yüksek mertebedeki müşterilerim bile bana gülmeye başladı. Sizi dava edeceğim. Borcu varsa çıkarın ödeyim diyorum başka hatların borçlarını önüme koyuyorsunuz. Sonra arayıp muhasebede yanlışlık olmuş diyorsunuz. Turkcell şaka mısın sen!

Muhammet 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön