27 Ekim 2014

Turkcell Borç Ödemenin Hesaba Aktarımı Sağlanmamış!

Geçen hafta Turkcell TİM 05300237*** GSM hattımın 4 tane faturasını aynı anda ödemesini gerçekleştirdim. Bu hat üzerinden Finansbank kredi çekip telefon almıştım. Turkcell TİM'den fakat 4 tane faturamı ödediğim halde hala bankaya ödendiğine dair bilgi iletilmemiş. Bugün banka beni aradı ve saat 17.00'a kadar ödeme bilgisi gerçekleşmez ise avukata verileceğini ilettiler. Turkcell'den şikayetçiyim. Bana 05337703*** GSM numarasından ulaşabilir Turkcell bayii.

Onur 323 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizi 05.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön