20 Mart 2013 #1695701

Turkcell Borç İsteme Şekli!

Yaklaşık 7 ay kadar önce Amerika'ya gittim, ve 4 ay kadar kaldım. bu sırada daha önceleri çok yüksek faturalar ödediğim hattımı kapattırmayı unuttuğumdan dolayı hattım icralık olmuş. . . Türkiye'ye döndükten sonra bunu 2 hafta önce öğrendim. asıl şikayetim Turkcell'in alacağının peşinden koşması değil; nasıl bu kadar iş bilmez ve kaba bir aracıyla çalıştığıdır.


Daha önce ne bir tebligat aldım, ne de bir telefon. hukuk bürosu çalışanı beni arayıp, parayı aynı gün ödememi istedi. . Aksi halde maaşıma haciz getirteceğini söyleyip alenen tehdit etti. İnsanlar, alacaklarının peşinden koşarken biraz daha kibar ve vicdan sahibi olmayı denemeli.

Kaan 95 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimiz ile 22.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön