23 Mayıs 2013

Turkcell Borç Bilgisi Verilmedi!

Hattımı Turkcell'den başka operatöre taşıdım ve 2 ay geçti. 2 ay önceki Turkcell faturam her gün sorgulanmasına rağmen hala borç yoktur diyor. Turkcell'i aradım, her bilgiyi doğru veremediniz diye bana borç bilgisi vermediler. Ne yapmaya çalışıyorlar? Faturamı 2 ay sonra çıkarıp gecikme faizi mi koyacaklar? Böyle saçmalık memnuniyetsizlik görmedim.

Ecem 14 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Müşterimizi 25 Mayıs tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön