31 Ekim 2016 #6817144

Turkcell Bölgedeki 3G Şebeke Yetersizliği Bezdirdi Artık!

2 yıldır Turkcell'in peşindeyim gerek maillerim, gerek mesaj gerekse de aramalarımla ben söylemeye bıktım adamlar yapmamaya bıkmadı, hep ayni sonuç o da aylar sonra şimdilik bölgede çalışma yok! Neden yok kardeşim buradaki insanlarda vatandaş değil mi?
Sorunumuz Şanlıurfa ilçesi Saluca köyünde 3G şebeke sorunu var özellikle evlerin içinde hiç çekmiyor. 21. Yüzyıldayız ayıp be! Süreç beni arayıp ev adresini sorup ulaşamayınca da mesajla sizi aradık deyip size ulaşamadık diye dosyayı kapatmayın! Sorun tüm köyde var ve lütfen artık sorunu çözün, bahane üretmeyin biraz masraf olacak belki ama zaten kazandırıyoruz! Bu başvurduğum son mercidir bu seferde hal olmazsa başka kanallara başvuracağım bilginize.

Yakup 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 01.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yakup31 Ekim 2016

    Bakalım kaç gün içinde sonuç bulacak bugün 31 Ekim !

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön