03 Temmuz 2015

Turkcell Bloke Edilen Numaram Açılamıyor ve Borç Gelmeye Devam Ediyor

Ocak ayında işimden ayrıldım. Kullandığım şirket hattını üzerime aldım. 18 Nisan'da evrak eksiği nedeniyle hattım kapandı. Telefon ettim olmadı, semtimizdeki TİM'e gittim olmadı, capitol'deki merkeze gittim olmadı.

İlla kurumsal müşteri hizmetleri temsilcisi bulunacakmış. Eksik ne tamamlayayım diyorum kimse göremiyor, hattı iptal edin diyorum, edemiyorlar. Bugün dalga geçer gibi diğer Turkcell hattıma mesaj göndermişler borcunuz var ödeyin diye. Bir de ödemezseniz avukat ücreti adli takip 112 TL'ye çıkar borcunuz diye tehdit etmişler.

Orhan 233 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 07.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları ve geri verme süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön