15 Mart 2013
Yorum Yap
#1686982

Turkcell Blinko Şirketine Üyelik Yaparak Fatura İle Ücret Alma!

Telefon faturam yüksek geldiği için ayrıntısını inceledim. Blinko denen oyun melodi sitesine üyelikten dolayı her hafta 5TL kadar ücret kesildiğini gördüm. 25TL kadar param zayi oldu. . Turkcell müşteri hizmetleri bizimle ilgisi yok dedi (madem yok bu şirket adına nasıl benden para kesebiliyor) ve bu şirketin telefonunu verdi.


Telefonu aradığımda karşıma çıkan kişi bana hangi tarihte üye olduğumu ayrıntısıyla belirtti. Bir şekilde bir yerde evet demiş olabileceğimi söyledi. Yapacak bir şeyin olmadığını sıkı sıkı tembihledi. Bu şahıs bana nasıl üye olduğumu ispatlayamadı. Şu an evrakları hazırlıyorum. Dava açacağım.

Bünyamin Bünyamin 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları