22 Şubat 2014

Turkcell Blinko Servisi Adına TL Kesilmiş

Turkcell Blinko servisi Telefonum çok düşük model ve kullanma miktarı 0 olmasına rağmen 3 TL ve 7 TL toplamda 10 TL haksız yere servis ücreti kesmiş. Haksız yere ve kullanım olmadan hattımdan kesilen 10 TL'nin hattıma iade edilmesini istiyorum.

Faruk 249 Okunma

Cevaplar

  • Faruk22 Şubat 2014

    Turkcell Müşteri Hizmetlerinin yazdığı cevap aşağıdaki gibidir. "Hattınızda inceleme sağladığımda Blinko Logo Melodi Servisi'nden dolayı ücretlendirildiğinizi görüyorum. Cihazınız desteklemese bile TL iadesini yapamadığımızı üzülerek iletmek isterim." Müşteri hizmetleri kısaca şunu söylemek istiyor.Sizin hattınızdan kesmiş olduğumuz 10 TL'yi iade etmiyoruz diyor.Sizin sayenizde zengin oluyoruz.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön