29 Nisan 2013 #1770012

Turkcell Bize Ait Olmayan Borcu Ödetmeye Çalışıyor!

2011 Nisan ayında annem hat başvurusu için gittiği alt bayide annemin kimliğinin örnekleri alınıp bilgisi dışında Turkcell'de iki, Avea ve Vodafone'da da bir faturalı hat açılmıştır. Biz bu hatların varlığından evimize gelen fatura ile haberdar olduk. Sonrasında savcılığa şikayet ettik, Başbakanlık, Turkcell'in çağrı merkezi, hatta ve hatta Genel Müdür S. C.'e kadar dilekçemizi ulaştırdık. Savcılıktan suçlu ve şüphelilerin bulunduğuna dair mahkeme kararı almamıza ve savcılığın bunu kuruma göndermesini talep etmemize rağmen Turkcell şahsımıza ait olmayan bu borçları evimize gönderdiği türlü taciz ve tehdit ihtarnameleri ile bize ödetmeye çalışıyor. Bu kurumdan şikayetçiyim.

Esra 24 Okunma

Cevaplar

  • Esra03 Mayıs 2013

    Bakın standart cevap derken anlatmak istediğim şeyin bir örneği de alttaki linktedir. http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1451025/turkcell-adima-acilan-hat-sebebiyle-magdur-oldum/b996d

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 02.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bilgisi dışında açıldığını ilettiği hatlar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön