17 Nisan 2013 #1749271

Turkcell Bizbize Destek Paketleri Kampanyası!

%41 engelliyim. Engelliler için bizbize destek adlı tarifesi olduğunu öğrendim. 532yi aradım ancak eğer geçersem faturama 100-200 arası bi fatura yansıyacağını o yüzden geçişimin mümkün olmadığını söylediler ve tahhüdüm eylül'13 ayında son bulacağı için ancak o zaman geçiş yapabilirmişim. Fakat bizbize destek tarifesinin son başvuru süresi 31 mayıs' 13 dolayısı ile ben bu tarifeden yararlanamıyorum.


Turkcell kendi içinde ki ılımlı müşterileriyle bile barışık değil. Devlet erkanı bile engellilerin hayatını kolaylaştırmak için ne lazımsa yapıyor ama turkcell işi sürekli yokuşa sürüp "çarşıya çıkayım, bir şey almayım ama dostlar beni alışverişte görsün"kafasındasınız. Mümkünse bu tarifeden yararlanabilmem için konuya el atmanızı ve bir an önce mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum sizden.

Hülya 212 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön