17 Ekim 2016 #6710398

Turkcell Bitmeyen Bakım, Kozasından Çıkamayan Arı Maya

06.10.2016 tarihinde numaramı 4 -4'lük kampanyadan faydalanmak için Pendik'te bulunan Turkcell İletişim Merkezi'ne başvuru yaptım. 10.10.2016 tarihinde hattım belirtildiği gibi kullanıma açıldı. Aynı zamanda Superonline üyesi olduğum için yararlanmak istediğim tarifeye geçmek için başvuru yaptığımda Turkcell'in sistemi (Maya sanırım) işlemi kabuk etmedi. Ertesi gün tekrar aynı iletişim merkezine giderek işlemi tekrarlamak istedim ama Arı Maya uçmak istemiyor, talebime onay vermiyordu. 16.10.2016 itibariyle Superonline Süper 3'lü paket taahhüdüm dolduğu için bu sefer çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezi 25 dk oyaladı, sistem bakımı var pazar sabahı hallolur dedi, pazar akşamı aradım sistem bakımı devam ediyor sonra ulaşın dedi, bugün şirket ulaştı talep ile ilgili kişiye yönlendirdi, "onay aşamasında sistem kabul etmiyor bakım var" dedi. Bakım 01.01.2017 de mi bitecek, kampanya katılım istenmiyor mu?

Ahnet 143 Okunma

Cevaplar

 • Ahnet21 Ekim 2016

  Eyyy Turkcell!, insanlarla dalga geçtiğin sanırım artık yeter. 10 gündür çözülemeyen sistem sorununuz ve bütün bunlara rağmen devam eden sorunla ilgili olarak talebi kapatmanız hangi Ahlaksızlığın, hangi müşteri memnuniyetinin yansımasıdır? Çağrı merkezinde çalıştırdığınız S****n Bey, bilmiş bir edayla sorununuz çözüldü derken, bu sabah talebimi iptal eden kimdir? Yapacağınız işi de Allah bildiği gibi yapsın ilgilenmenizi de Allah bildiği gibi yapsın. Bu yorumu görüp buraya otomatik ve yalan mesaj yazacak olan "Esteban" buraya otomatik cevap yazma beni de günaha sokma.

 • Ahnet19 Ekim 2016

  Yine Yalan Yine Yalan!. Telefonum sabit bir numaraya yönlendirilmiş durumda kapalı da olsa meşgul de olsa oraya aktarılıyor, tekrar bir düşünün yanlış kişiyi aramış olmayasınız.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

  Müşterimizi 19.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahnet19 Ekim 2016

  Rezillik kaldığı yerden devam etmekte. Ne arıyorsunuz ne de sisteminizi düzeltiyorsunuz. Nerede görülmüş acaba tam testleri yapılmadan sistemin değişmesi, milyar dolar değerinde şirketin içler acısı hali.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön