13 Şubat 2014 #2292848

Turkcell Biten Sözleşmeye Rağmen Ceza Ödememizi İstiyor!

Annemin üzerine olan fakat tüm faturaları otomatik talimatlı olarak benim tarafımdan ödenen hattımızın , tek taraflı olarak 600 dakikası 34 tl iken , süre kısaltılmış (300dk) ve fiyatı da 41 tl yapmışlar. Bu sebepten daha uygun bir operatöre başvurmayı düşünüyoruz. İki gün önce Turkcell müşteri hizmetlerinden biri annemi arayarak hattınızı başka operatöre taşımanız halinde faiziyle ceza ödersiniz demiş.


Sözleşmemiz bittiği halde neden ceza ödeyecekmişiz? Ceza faturası gelir ise de hakem heyetine de bozdurmayı biliriz. Yaşlı kadınları bu şekilde yanıltmayı hizmet politikası mı sanıyorlar? Arayın benimle konuşun da göreyim sizi! Sözleşmemiz bitti ise neden ceza ödeyecekmişiz?

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön