20 Ekim 2016 #6738229

Turkcell Birsev Hukuk Bürosu Zor Durumda Bırakıyor

Farklı avukatlık bürolarına ait 2 adet cihaz kampanyalı hattım bulunmaktadır. Birsev Avukatlık Bürosu'yla yaptığımız görüşmede ödeme konusunda tarafıma kolaylık sağladılar. Diğer avukatlık bürosu ise şahsımı baskı altına alıp ödemenin tamamını talep ettiler ve annem bu ödemeyi borç bularak gerçekleştirdi. Ödemenin ardından 1 hafta sonra Birsev Hukuk Bürosu tarafımı tekrardan aradı ödemeyi neden kendilerine yapmadıklarını sorguladı ve aramızdaki sözlü anlaşmayı bozduğunu ve ödemeyi hemen yapmazsam haciz işlemlerine başlayacaklarını belirtti. Hukuk bürosunda sözlü anlaşma yaptığımıza dair ses kaydı bulunmaktadır. Eylül ve ekim ayında 200 lira Kasım ayında ise borcun tamamını ödeyeceğimi kendilerine ilettim ve eylül ayı ödenmiştir. Bütün bunlara rağmen sürekli aranıyor ve SMS'ler alıyorum. Şu anda bu plan dışında bu borcu ödeme imkanım yok. Bu hususta yardımlarınızı bekliyorum.

Burakcanan 2.174 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizi 20.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön