08 Haziran 2016

Turkcell Birimler Arası Mutabakatsızlık Ceremesini Kullanıcı Çekiyor!

28.05 tarihinde üzerime aldığım şirket hattına müşteri hizmetlerini arayarak bir tarife tanımlattım. 2 gün sonra başka bir Turkcell birimi arayarak ara ödemem olduğunu ve 160 TL yatırmazsam hattımın 05.06 tarihinde kapanacağını söyledi. Bende müşteri hizmetlerini gene aradım. Bana gelen aramayı dikkate almamamı, gerekli tanımlananın yapıldığını, bir şey ödememem gerektiğini 10.06 tarihinde çıkacak faturamı ödememi söyledi.

2 gün sonra aynı birim tekrar arayarak telefonumun 05.06 tarihinde kapanacağını söyledi. Durumu izah etmeme rağmen '' biz bu ekranda onu göremiyoruz '' diyerek müşteri hizmetlerini aramamı söyledi. Sonuç olarak hattım 2 gündür kapalı. Dün defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Beni top gibi oradan oraya oynattılar.

En az 6 farklı kişiye durumumu izah ettim. İnceleme yapılacağını 48 saat içinde cevap vereceklermiş. Bu arada benim hattım kapalı. Bu mudur hizmet anlayışı? 2 gündür çalışamıyorum.

Ufuk 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön