27 Mart 2013 #1710339

Turkcell Birazda Müşterinin Memnuniyeti İçin Tarife Yapsınlar!

Paket sorgulamada bekle ki mesajla cevap gelsin, sorgulama (sözde) sonucu! gelincede konuşma son 6 saat, sms/internet için son 12 saat geçerli değilmiş böyle mantıksızlık mı olur sorgulama muhakkak anlık olmalı. Ayrıca limit aşımında paket kendiliğinden durmalı ve biz istediğimizde ek bir mesajla 5 TL'yi alabilmeliyiz ve bu 5 TL'lik ek paket tüm ihtiyaçlar için olmalı hepsi için ayrı ayrı 5 TL'lik olmamalı.


Koskoca Turkcell bunları yapamaz mı tabi ki yapabilir de demek ki işine gelmiyor. Acaba Turkcell böyle tuzak gibi tarifelerle, müşterilerini ne yerine koyuyor? Koca teknoloji devinin uygulamalarına bakın. Bu sorunlar! mutlaka düzeltilmeli yoksa hattımı Vodafone taşımak zorunda kalacağım.

Memet 21 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 28.03.2013 tarihinde görüşleri öneri olarak alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön