18 Nisan 2015

Turkcell Bıraktım Artık Aramayın!

Turkcell'den ayrılalı 5 yıl oluyor fakat hala aramaya devam ediliyor belirtilen numaradan. Bilgilendirme ve reklam dinlemek istemiyorum, artık aramayın.

Zeliha 630 Okunma

Cevaplar

 • Zeliha21 Nisan 2015

  İlgi ve saygınız için teşekkürler

 • Zeliha'nın Teşekkür Mesajı20 Nisan 2015

  Hassasiyetinizden ötürü teşekkür ederim, tüketici haklarının savunulması ve bu hususta firmaların aktif çalışması önemli bir mevzu.

 • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

  Müşterimiz ile 20.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize izinli pazarlama mesajlarının engellenmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zeliha18 Nisan 2015

  Birçok kişi gibi aramanızı istemiyorum, aramamanız yeterli. lütfen aramayın zaten onlarca

 • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön