02 Nisan 2016

Turkcell Bir Üst Versiyon Platinum Tarife Değişikliğim Yapılmıyor!

02.04.2016 tarihinde saat 14.16 sıralarında 10 GB 1000 dakika 1000 SMS platinum pakete geçiş yapmak amacıyla müşteri hizmetlerini aradım. Ancak geçiş yapamayacağımı 25.03.2016 tarihinde 6 GB platinium plus tarifesi başvurum olduğunu söylediler. Ben de başvurduğum paketin üst seviye olduğunu derhal geçmek istediğimi, zaten şu an 6 GB platinium plus paketini de henüz kullanmaya başlamadığımı söyledim.


İşlemi gerçekleştiremeyeceklerini söyleyip yardımcı olmadılar. Paketi 1 ay kullanmam gerektiğini söylediler. Ancak ben doğrudan diğer pakete geçmek istiyorum. Yardımcı olunmazsa Turkcell'i bırakacağım. Paramızla rezil olmanın alemi yok...

Fatih 71 Okunma

Cevaplar

  • Fatih04 Nisan 2016

    Sorunum çözülmedi ve sorunuma yönelik herhangi bir yönlendirme yapılmadan kestirip atıldı. Turkcell'e bu kadar para verip mağdur olmak da cabası. Yetkililerin sorunuma çözüm bulmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 04.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön