14 Ekim 2016 #6683677

Turkcell  Bir Türlü Çekmiyor!

Eşim Tunceli'de çalışıyor ve orada Turkcell hat çok iyi çekiyor dedikleri için hattını değiştirdi. Sonra oraya gidince öğrendik ki karakolda çalışan personel sayısının 15 olmasına rağmen hiçbirinin hattı istedikleri gibi çekmiyor. Hep beraber imza göndermelerine rağmen geri dönüş olmadı. Turkcell reklamlarında insanlara boş vaatler veriyor yurt dışında çekiyor diye ama daha kendi hizmet verdiği ülkesinde çekmiyor. Bunun yanında şikayetlerimiz dikkate alınmıyor. Bir an önce şikayetimin dikkate alınıp gereğinin yapılmasını istiyorum.

Özge 152 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 14.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön