19 Eylül 2013 #2019773

Turkcell Bir Kere Bile Kullanmadığım Hat İçin Avukata Vermiş!

53213*** nolu Turkcell hattın sahibiyim. Bu hattı ben aldım. Ancak bir kere olsun telefona takmadım. Bunun için yetkili hukuk bürosundan aranıyorum. Hakkımda dava açılmış. Yetkili arkadaşlara şunu sormak istiyorum bir kere dahi kullanmadığım hat için neden davalık oluyorum?

Özer 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizi 01.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özer23 Eylül 2013

    henüz aranmadım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön