24 Şubat 2016 #4963806

Turkcell Bir İsim Değişimi İçin Neden Ücret Ödüyorum?

Hat abimin üzerine yani S**** K**** adına hattı zamanında bana verdi. Ben kullanıyorum yıllardır kendi üzerime almak istiyorum. 65 TL gibi bir ücret ödemem gerekiyormuş. Yahu bir isim değişmesi için neden böyle haksız bir ücret ödüyorum? Tarifem zaten 40 TL. Bu 65 TL ücret nedir? Haklı bir neden söyleyin tamam diyeceğim. Eğer ben bu ücreti ödersem Turkcell aboneliğini kapatıp başka operatöre geçeceğim.

Melih 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 26.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön