30 Haziran 2015

Turkcell Bir Haftada 2 Kez Yükleme Yapmak Zorunda Kaldım!

Babam her ay düzenli şekilde TL yüklüyor ve paketim biter bitmez yeni paket oluyor. Bu ay mesaj gönderip arama yaptıkça TL eksilince anladım ki babam yüklememiş, halbuki yüklemiş. "Konuşmamız lazım" diye bile mesaj gönderen Turkcell bu defa bilgilendirme mesajı göndermemiş. Ben hiçbir şekilde bakiye de 30 TL görmedim.


Müşteri Hizmetlerini aradım. Mobil veri açık kaldığı için 30'dan da fazla TL birkaç gün içinde bitmiş. İnternet paketim bittiği için mobil veri de açık değildi zaten ayrıca yurttaydım sürekli ve hep Wi-fi'yi kullandım. Liram kalmadığı için tekrar 30 TL yükledim. Sorumsuzluğunuzun cezasını ben mi ödemek zorundayım?

Demet 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 01.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız 500 Paketi ve TL kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön