19 Şubat 2013

Turkcell Bir Günlük Kullanıma Bir Aylık Ücret İsteniyor!

Ben Turkcell kamu hattı kullanıyordum faturaların tarifeden fazla gelmesinden kaynaklı operatörümü değiştirdim değişiklikte Turkcell onay verdikten sonra diğer operatörü kullanıma başlanabilecekti benim hesap kesim tarihim 25 idi ama Turkcell 26 da onay verdiği için bir günlük kullanım için bir aylık fatura bedelini istiyor.

Zaten hat değişimlerinde hat bir gün önce sinde kapanıyor yani ayın 26 da hattım kapanmıştı bu nasıl bir zihniyettir. Yani (bir günlük kullanım için bir aylık fatura fatura paketim 45 tl ama onu bile gecen bir miktar 49 tl)

Salman 101 Okunma

Cevaplar

  • Salman20 Şubat 2013

    Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan: ELEKTRONİK HABERLEŞME SEKTÖRÜNDE TÜKETİCİ HAKLARI YÖNETMELİĞİ Tüketici şikâyetleri çözüm mekanizması MADDE 13 ÜÇÜNCÜ BÖLÜM Abonelik Sözleşmeleri Abonelik sözleşmelerinin kuruluşu MADDE 14 - (1) Haksız şartlar ve sözleşmenin yorumu MADDE 17

  • Salman19 Şubat 2013

    ayrıntılı bir açıklama yok muşteri hizmetlerinden kesin bir cevap yok ben bu faturayı kesin ödiyecekmiyim diyorum bizkesin demiyoruz diye cevap veriyor buna benzer bir çok emsal dava var kesin bir cevap bekliyorum..

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 19.02.2013 tarihinde mobil numara taşınabilirliği ve faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön