14 Mart 2013 #1686434

Turkcell Bir Günlük Kullanıma Bir Aylık Fatura Gönderdi!

Turkcell hattı kullanıyordum.Faturaların yüksek olmasından dolayı operatörümü değiştirdim. Değişiklik talebimi yaptıktan sonra Turkcell'in onay vermesi gerekiyordu. Turkcell, fatura kesim tarihim her ayın 10'u olmasına rağmen taşıma tarihini 11'i olarak onayladı ve taşıma işlemi gerçekleşti.


Daha sonra Turkcell beni hiç yanıltmadı.1 gün için 30 günlük kullanım bedeli 32 TL tutarında fatura gönderdi. "Sonrada Turkcell'e geri dönme daveti ile ilgili SMS geldi." Ben de bir daha Turkcell hattı kullanmayacağımın verdiği mutluluk ve bu uygulama sebebiyle eşime ait Turkcell hattını da kapatmam için beni motive etmeleri nedeniyle memnun oldum. Benim Turkcell den bir beklentim kalmadı.

Soner 45 Okunma

Cevaplar

  • Soner18 Mart 2013

    bir gün için 30 günlük fatura ödemek zorunda kaldım. sonuç bu mu?

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Numara taşıma işleminde,son fatura kesim tarihinden geçiş yapılan tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeler için eski operatörünüz tarafından fatura kesilmektedir.Kesilen faturaya tarifenin sabit ücreti de yansıtılmakta olup, kayıtlı olan adrese gönderim sağlanarak bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön