13 Şubat 2014 #2293093

Turkcell Bir Fatura Daha Gönderdi!

Kullandığım hat vınn internet içindi. Daha önce borcu yüzünden kapandı. Borcu ödedim hattı iptal etmek istedim. TİM'deki adam zaten kapanmış dedi ama daha sonra fatura gelmeye başladı. Başka bir TİM'e gittim hattı kapatmak istediğimi söyledim. Oradaki kadın kapatamayacaklarını ama kontörlüye çevirebileceklerini böylece ben kontör yüklemeden internet giremeyeceğimi ve fatura gelmeyeceğini söyledi ama bu gece saat 01:42'de Turkcell bana yeni bir fatura daha gönderdi. Yine küfürler ederek ödeyeceğim.

Tufan 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.02.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön