26 Nisan 2013 #1765607

Turkcell Bir Fatura Daha Gelecekmiş!

Uzun yıllardan beri 537596**** nolu Turkcell hattını kullanmaktayım. Her yöne 500 dakika tarife paketi ile konuşmakta iken müşteri hizmetlerini arayarak tarifemin devam edip etmeyeceğini sordum, aldığım cevaptan şu an için cevap veremeyeceklerini belirtmeleri üzerine bende uygun fiyatla konuşma avantajı sağlayan diğer operatöre hattımı taşıdım.


Turkcell tarafından bana gönderilen mesajdan bir kaç gün (12. ayın sonu beklemeden) önce hattımı taşımam münasebetiyle tarafıma erken iptal bedeli atında fatura çıkacağı ifade edilmiştir. Turkcell benden 12. ayın faturasını da zaten alacak. bu dayatma neden? Ben hakkını arayabilecek insanın bu biline!

Osman 88 Okunma

Cevaplar

  • Osman30 Nisan 2013

    TÜRKCELL FİRMASI TELEFON GÖRÜŞMESİNDE; YASAL DAYANAĞI OLMAYAN TALEBİNE HAKLI BİR GEREKÇE GÖTEREMEMİŞ OLUP ÇÜNKÜ HAKLI BİR YANININ OLMADIĞINI KENDİSİ DE BİLMEKTEDİR. KONUYLA İLGİLİ OLARAK TARAFIMA FATURA GÖNDERİLMESİNE MÜTEAKİP FİRMA HAKKINDA TAZMİNAT TALEPLİ OLARAK KONUYU YARGIYA TAŞIYACAĞIMIN BİLİNMESİNİ RİCA EDERİM.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden inceleme yapılmış ve sonucu hakkında 27.04.2013 tarihinde arama yapılarak müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön