sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Turkcell Bir Dakikada Yıllardır Kullandığım Hattımı İptal Ve İmha Ettiler

Fatih Fatih25 Kasım 2020 13:54

İki hafta önce vefat eden eşimin üzerinde kayıtlı olan 0545542** (birkaç yıl önce Turkcell'e taşınmış durumdaki) hattımı hemen şimdi üzerime aktaracaklarını hem de ücretsiz olduğunu söyleyerek hattımı devir yerine iptal eden ve bu aşamada taahhüt ihlaline girdiğimi söyleyerek,240 TL cezayı ilk faturada ödemem gerektiğini bildirdiklerinde geri dönüşü olmayan bir durumda olduğumdan onu da kabul etmeme rağmen tekrar numaramı alamadığım bir anda tüm ailevi-ticari ve sosyal damarlarımı kesip atan, kendilerini Afyonkarahisar' dan ana bayii ekibi olarak tanıtan daha sonra olayların gelişiminde patronlarının gelmesi ile İscehisar ilçesi temsilcisi oldukları anlaşılan saha çalışma ekibi, Bolvadin ilçesi bayii ile çay ilçesi bayilerinin de şahitliğinde yalan üstüne yalanlarla durumu kurtarmaya ve oyalamaya çalıştılar. 

İscehisar bayisi tekrar ticari olarak benim için çok büyük öneme sahip olan hattımın (numaramın) tekrar alıp şahsıma tevdi edileceği sözlü taahhüdü ile kalakaldım. Yasal haklarımı sonuna kadar takip ederek gerekli karşılığı almalarını ve en önemlisi en kısa zamanda Turkcell'den şahsıma 0542842**  numaralı telefondan ulaşılarak bilgi verilmesini ve yapılan hatalı&yanlış işlemin derhal iptal edilerek hattımın kullanıma açılmasını beklemekteyim. Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda reklam üst kurulu dahil adli-hukuki tüm yasal haklarım ve maddi manevi zararımın tazmini için tüm mercilere müracaatım yapılacaktır.

Fatih b**-  Bolvadin/Afyonkarahisar

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum
full-star full-star empty-star empty-star empty-star
2/5

Cevaplar

Turkcell Logo Turkcell 26 Kasım 2020 13:38

Değerli Müşterimiz, Talebinizi ilgili kanallarımıza yönlendirerek öncelikli çözüm sunulması konusunda destek istedik. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz talepleriniz için bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 25 Kasım 2020 13:56

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Realty 26 Kasım 2020 23:09  

  Merhaba bahsettiğiniz durumun birebir aynısını bende bugün Antalya Manavgat ana bayisi tarafından yaşadım. Özür dilemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Her türlü bu işin peşini bırakmayacağım.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Realty 26 Kasım 2020 23:14  

  Sonuç alırsam ya da siz bir yol alırsanız haberleş[email protected]

  profile-icon Fatih 26 Kasım 2020 23:11  

  Bende kardeşim...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler