29 Mart 2013 #1713945

Turkcell Bilgimiz Dışında Cihaz Alımı!

Her hangi bir Turkcell bayii babam adına kayıtlı 2 adet hattın üzerinden hat sahibinin imzası ve bilgisi olmadan 4 adet cihaz veriyor. itiraz ediyoruz 1 ay bekletiyorlar daha sonra dönüm inceleme yapıldı savcılığa başvurun diyorlar yani imzada kimlikte hat sahibine ait değil. tabi hu arada gelen yüklü faturaları cihaz faturalarını yasal işlem olmasın diye ödüyorum. bana ne bayi adını veriyorlar ne de başka bir bilgi sadece savcılığa git diyorlar. bu suçu işleyen bayi adını vermeyen Turkcell de mi bu işe ortak. Ben savcılığa gidip kimi suçlayayım adı bana verilmeyen x bayiyi mi yoksa Turkcell i mi?

Nebahat 38 Okunma

Cevaplar

  • Nebahat04 Nisan 2013

    EVET BİLGİ VERİLDİ BİZE SADECE SAVCILIĞA GİDİN DENDİ. BENDE SORUYORUM ORTADA BİR DOLANDIRICILIK VAR VE TURKCELL DE BUNU KABUL ETTİ SAVCILIĞA GİDİN DİYEREK. PEKİ BANA BİLGİM DIŞINDA CİHAZ VEREN BAYİ ADINI NEDEN VERMİYOR BANA BAYİ ADINI VERİN GİDEYİM MAHKEME AÇAYIM KARŞIMDA Bİ MUHATTAP OLMADAN KİMİ SUÇLYAYAYIM O ZAMAN TEK ŞEY KALIYOR SUÇ DUYURUSUNU TURKCELL HAKKINDA YAPACAĞIM. SONUÇTA BAYİSİ BİR SUÇ İŞLİYOR VE DİSTİRBİTÖR BUNU GİZLİYORSA BAŞKA BİR ŞEY YAPAMAMMMM

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden gönderilen belgeler üzerinden incelemeler sağlanmış ve sonucu hakkında 28.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön