16 Eylül 2013

Turkcell Bilgim ve Alakam Olmadan Haksız Kazanca Ortak Oluyor!

Bu ay ki faturamda "Tahsilatına aracılık edilen ödemeleriniz" adı altında faturamda ek ödeme gördüm. Müşteri temsilcisi ile online görüştüm ve garip cevaplar aldım. Oyun stüdyosu firması 11 TL Allopass (ne olduğu bilinmiyor) 7. 99 TL temsilci onaylanmış diyor fakat benim telefonda internet ayarları tamamen kapalı ve bir tek oyun yüklü 2 senedir tavla oyunu başka oyun yok kesinlikle bana 02122669890 nolu numarayı aramam söyleniyor arıyorum devamlı meşgul.

Turkcell'in böyle bir firmanın ödemelerini neden tahsil ettiğine de mantık yürütemedim Ödemenin alındığı tarihte ise hastanede yatıyorduk telefon o gün doğru dürüst arama bile yapılmadı. 3 ay öncede artı paket yüklemesi yapılmıştı.

Volkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Volkan21 Eylül 2013

    beni aradılar ama boş başka birfirma adı veriyorlar telefonunuda fakat sürekli meşgul verdikleri firma ismide googlede bile çıkmıyor BTK'yada şikayettebulunucağım.

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 20.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortakları servisleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön