20 Kasım 2015

Turkcell Bilgim Olmadan Üyelik ve Ücret Alımı!

16 aydır Turkcell abonesiyim. 5 dakika önce telefonda tuhaf bir şeyler oldu Facebook'a bakarken istediğim sayfa yerine beni başka bir sayfaya İcralık Fırsat sayfasına yönlendirdi. Ben sayfayı kapattım birkaç kere daha geldi yine kapattım telefon bozuldu sandım ama bugün Turkcell müşteri temsilcisinden öğrendim ki haberim olmadan herhangi bir taahhütname imzalamadan ya da herhangi bir uyarı mesajı bile almadan nasıl olmuşsa İcralık Fırsat diye bir yere abone olmuşum.

Müşteri temsilcisi diğer abonelerde de böyle bir uygulama var dedi ama araştırdım ve ne göreyim sadece Turkcell. Normalde devreden süper tarife 39 TL üzerine 56 TL daha vurmuşlar. Hemen kapattırdım bu saçma şeyden kurtarın beni!

Didem 317 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz 23.11.2015 tarihinde talebine istinaden arandı,probleminin çözüldüğünü ilettiği için talebi hakkında bilgi verilmedi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön