05 Şubat 2014 #2276747

Turkcell Bilgim Olmadan Üyelik İşlemi Yapılmış

Yurt dışından gelen müşterimiz için kontör yüklemem gerekiyordu. 8035'i arayıp kontör yüklemek istedim. Kontör yükleyeceğim numarayı söyledim. Operatör bayan 1 TL komisyon olduğunu, ama üyelik işlemi gerçekleştirmem karşılığında 50 TL kesilecek ve 1 yıl boyunca komisyon alınmayacağını belirtti. 1 defalık bir işlem için 50 TL üyelik işlemi gerçekleştirmek saflık olurdu. Kabul etmeyip 1 TL komisyon ödeyip 1 defaya mahsus işlem yapmak istedim. İşlem için yönlendirdiği sayfada üyelik ücreti ödettirmiş. Hesap ekstresi geldi. Hem 51 TL hemde 50 TL ayrı ayrı işlem yapılmış, komisyonlu işlem yapılıyor hemde üyelik ücreti alınıyor. Kredi kartı ödeme itirazında bulundum. Şimdi sıra savcılıkta.

M.ali 43 Okunma

Cevaplar

  • M.ali08 Şubat 2014

    aranıp bilgi verilmedim. aynı servisi bir daha kullanmam

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 Aboneliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön