09 Ekim 2014

Turkcell Bilgim Olmadan Taşınan Hat Birde Görüşmeye Kapatıldı!

Bilgim olmadan numaram Turkcell'e taşındı. Hadi tamam dedik Turkcell kullanalım dedik ama bugün gelen sms insanın sabır sınırlarını gerçekten zorluyor. Mesaj aynen şu güvenliğiniz için hattınız aramalara kapanmıştır ( yurt içinde aranabilirsiniz ). bilgi için lütfen 05327573532 Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşın.

Yapılacak iş mi bu ? ayıptır ayıptır. Kimlik bilgilerim eksikmiş. İmzalı dilekçede kimlik fotokopi ile müşteri. [email protected] . tr bu geçişi durdurması için mail atmıştım. 15 gün oldu konuyu çözemediği gibi birde hattımı görüşmelere kapadı.

Ali 221 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön