21 Ekim 2016 #6747247

Turkcell Bilgim Olmadan Paket Yeniliyor!

Hali hazırda kullanmakta olduğum Avantaj29 paketi olduğu halde, hattıma para yükler yüklemez Uçuran 3 GB paketi hattıma yükledi (Bilgim dışında) ve bu yüklemeyi de beni - (eksi) bakiyeye düşürerek yaptı (Eksi bakiyeye düşebilir diye herhangi bir bilgi vermediğim halde) Müşteri hizmetlerini arayıp bu paketi iade etmek istiyorum dediğimde ise 2 dk kasını kullanmışsınız iade işlemi yapılamıyor dendi


Hattımda zaten kullanmakta olduğum dakikalarım vardı dediğimde ise güncel paketten düşülür konuşmalarınız dendi. Resmen bunun adı haksızlıktır acilen gereğinin yapılmasını istiyorum. Bu kadar haksızlık Turkcell'e yakışmadı!

Müslüm 294 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön