10 Eylül 2013

Turkcell Bilgim Olmadan Paket Tanımladı!

Turkcell'e ait aboneliğimde kullandığım 20 TL'lik paket 25. 2013 Ağustos itibarı ile bitti. Telefonuma paketimin bittiği ve başka paket seçmem için mesajla yönlendirilebileceğim söylendi Ancak ben operatör değiştireceğimden cevap vermedim. Akabinde fatura kesim tarihimde 25 Temmuz'da değişiklik başvurumu yaptım ve 30 Temmuz'da Bimcell'e geçtim.


1 ay sonra telefonuma Turkcell'den ödenmemiş faturam olduğuna dair mesaj geldi 23, 75 TL'lik müşteri hizmetlerini aradığımda bana yeni bir pakete geçtiğim ve 5 gün için bu ücreti ödemem gerektiği belirtildi.


Bu beş günlük süre içerisinde de görüşmede yapmadım. Neye dayanarak bilgim olmadan bir paket tanımlandı ve 5 günlük süre için 1 aylık ücret istendi?

Tamer 39 Okunma

Cevaplar

 • Tamer04 Aralık 2013

  Soz konusu para ise Turkcell almak ıcın herseyı yapar 2mb ınternet 15tl

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Tamer12 Eylül 2013

  Kusura bakmayın . Beni aramanıza gerek yok. Müşteri hizmetleriniz haksız oldugunu kabul etmesine ragmen ödeme yapmaktan başka seçeneğim olmadıgını söyledi. Yeterince rahatsız oldum. Sadece insanların yaptıgınız şeyden haberdar olması ve magdur olmamasını istedim. Okusunlar ki aynı duruma düşmesinler

 • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön