10 Eylül 2013 #2003309

Turkcell Bilgim Olmadan Hat Açmış!

Turkcell A. Ş benim bilgim dışında adıma hat açmış ve fatura göndermiştir.Gerekli tüm işlemleri(dilekçe, savcılığa suç duyurusu, e-mail) yazmama rağmen 2012 de açılan hat hala iptal edilmemiştir!


Konuyla ilgili ben defalarca dilekçe yazdım e-mail attım fakat hiç bir şekilde işlem yapılmadı. Her defasında bana eksik bilgi var kimliğiniz okunmuyor v. s gibi bahanelerle faturayı bana mâl etmeye çalışmışlardır.


Şimdi benim kullandığım Turkcell numarası aranmakta mesaj atılıp taciz etmekteler. Bununla ilgili mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Recep 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Hat İptal süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Recep13 Eylül 2013

    Gerekirse bununla ilgili dava açacağım!

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön