01 Şubat 2014 #2269246

Turkcell Bilgim Olmadan 4 Tane Hat Açmış

2010 yılından beri adıma düzenli olarak hat açılmakta olup, hatların açılmasını herhangi bir şekilde durdurmayı başarmış değilim. Turkcell firmasının adıma herhangi bir şekilde hat açmamasını ve Turkcell müşteri hizmetlerinden öğrendiğim kadarı ile üzerime bilgim olmadan geçirilmiş olan 4 hattın iptaline ve başka hat açılmamasını rica ediyorum. Menfi tespit davası açabilmem için hatları açmış olan bayi veya bayilerin iletişim, isim ve adres bilgilerinin tarafıma iletilmesini rica ediyorum.

İsmail 56 Okunma

Cevaplar

  • İsmail19 Şubat 2014

    Turkcell konu ile ilgili sadece ve sadece oyalama yoluna giderek ne bayi bilgilerini vermekte ne de konu ile ilgili ayrıntılı bir inceleme yapmaktadır. Verilen tek ve sadece cevap bu hatları zaten siz açmışsınız olmuştur. Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön