05 Ekim 2016

Turkcell Bilgim Dışında Üyelik Yapılmış

Bilgim dışında son dakika haberleri ve Öğrenme Kulübüne yapılan üyelikten dolayı, 6 aydır aylık yaklaşık 80 TL fazla ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum. Otomatik ödemedeki faturamı tesadüf incelememde ortaya çıktı. Ayrıca bu aboneliklerin ne olduğu hakkında sitenizdeki sayfamda hiçbir bilgi bulunmamakta.

Sakin 296 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 07.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Öğrenme Kulübü Servisi ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön