03 Eylül 2013 #1991660

Turkcell Bilgim Dışında İçerik Sağlayıcı Ücreti Kesmiş!

2013-08-28 10:54:45 tarihli "Fxmobi video paketi başlamıştır. " şeklinde isteğim ve bilgim dışında ücretli bir abonelik başlatılmış olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Bilgim ve isteğim dışında yapılan aboneliğin iptali içinde ücret iadesi yapılmamakta imiş. Şimdi bu yapılana ne ad takılmalı Turkcell'i kınıyorum. Bu uygulamasını başta Şikayetvar.com'dan başlayarak ilgili yerlere şikayet edeceğimi paylaşmak istiyorum.


Kendi hakkım olan paketin dışında hiçbir şey talep etmezken bu dayatmayı tüketiciyi mağdur etmek olarak düşünüyorum. Neye dayanarak beni abone yapıyorlar. Türkiye'de hala böyle şeyler yaşanıyor olması çok garip. Turkcell'in kendi sayfasından şikayet yazamamaktayım.

Abdulkadir 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön