24 Ekim 2016 #6757831

Turkcell Bilgim Dışında Fatura Ödenmesi

Turkcell abonesi olmadığım halde 4506 ile başlayan 2981 ile biten kredi kartımdan 20.10.2016 tarihinde 21:03 saatlerinde 218 TL tutarında fatura tahsilatı yapılmıştır. Kart bilgilerimle 799 TL'lık başka bir alışveriş yapılmak istenince 3D mesaj geldiğinde bilgim dışında işlem yapılmak istendiğini anladım ve bankamın müşteri hizmetlerini arayıp konuyla ilgili bilgi verdim. 3 dk önce Turkcell faturası ödemesinin yapıldığını söylediler bilgim dışında olduğu halde Turkcell'den 3D mesajı gelmedi. Güvenlik amaçlı kredi kartım iptal edildi. Yapı kredi şubesine gidip bilgim dışında gerçekleşen tahsilatların tarafıma iadesini talep ettim. Sonucu bekliyorum, bu konuda gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Seray 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi/Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön